SZANOWNI KLIENCI!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt:


telefoniczny – 667 603 330 lub 792 621 708,

bądź mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jedzenie z rodziną i przyjaciółmi pod gołym niebem to przyjemność, która wzmacnia więzi i zwiększa apetyt na życie. Z tą myślą zajmujemy się dystrybucją egzotycznych mebli teakowych na terenie Polski. Te trwałe, niemal niezniszczalne sprzęty do ogrodu wykonywane w indonezyjskich manufakturach. Rosnące w azjatyckim klimacie drzewo teak gromadzi substancje oleiste i żywicowe, dzięki czemu po obróbce zachowuje najlepsze cechy użytkowe.

stoły ogrodowe drewniane stoły ogrodowe poznań drewniane stoły ogrodowe


Prezentujemy Państwu drewniane stoły ogrodowe - prostokątne i owalne. Tak jak pozostałe meble, wykonane są z drewna teakowego, stanowiąc połączenie klasycznej estetyki i najwyższej solidności wykonania. Zastosowanie ciężkiego teaku sprawia, że oferowane sprzęty, niezależnie od rodzaju znajdującego się pod nimi gruntu, są bardzo stabilne. Stanowią ponadto idealne uzupełnienie dla elegancko urządzonego ogrodu, znakomicie harmonizując z otaczającą zielenią.

Biesiadowanie blisko natury

Stoły ogrodowe dostępne są w wielu rozmiarach. W małym ogrodzie i dla małej rodziny idealny będzie niewielki stół 4-osobowy. Dla miłośników garden party proponujemy stoły 6- bądź 10-osobowe. W ofercie posiadamy także praktyczny mebel składany. W wersji złożonej zajmuje niewiele miejsca, zaś po rozłożeniu może służyć wielopokoleniowej rodzinie.

stół ogrodowy drewniany stoły drewniane ogrodowe stoły ogrodowe wrocław


Drewniany stół ogrodowy świetnie sprawdza się nie tylko na podmiejskich działkach, wiejskich werandach czy letnich ogrodach miejskich Warszawy, Wrocławia czy Poznania. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalne materiały i ekologię.

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.

Copyright © 2012 Mebleteak.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.