Zestawy ogrodowe

 Jesteśmy doświadczonym importerem indonezyjskich mebli, powstających w najlepszych, azjatyckich manufakturach. Urzeczeni ich niepowtarzalnym kunsztem, zajęliśmy się dystrybucją na terenie Polski, aby i inni mogli podziwiać te małe dzieła sztuki. Oryginalne indonezyjskie wykonanie, wspaniale komponuje się z naturą. Mając w ogrodzie egzotyczne wyroby TeakMeble, jeszcze bardziej będziecie się Państwo rozkoszować czasem spędzanym pod gołym niebem. Co znamienne, meble te wyróżnia niesamowita wręcz odporność na zniszczenia pod wpływem upływu czasu i czynników zewnętrznych!

Nasze przykładowe zestawy mebli:

Zestaw ogrodowy z drewna teakowegoZestaw ogrodowy z drewna teakowegoZestaw ogrodowy z drewna teakowegoZestaw ogrodowy z drewna teakowego

Zachęcamy Państwa do zakupu mebli teakowych w specjalnie przygotowanych zestawach. Gwarantuje to nie tylko idealne dopasowanie poszczególnych mebli do siebie, ale przede wszystkim cenę niższą, niż przy zakupie pojedynczych elementów.
W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zestawy ogrodowe przeznaczone do wygodnego użytkowania przez 4, 6, 8, a nawet 10 osób jednocześnie. Każdy zestaw złożony jest ze stołu (prostokątnego, owalnego lub okrągłego) i odpowiedniej ilości wygodnych krzeseł dopasowanych stylistycznie do stołu. Całość wykonana jest z wytrzymałego drewna teakowego. Wybrane modele stołów posiadają funkcję rozsuwania, a krzeseł- regulowania w 5 pozycjach.

Egzotyczne piękno i harmonia z naturą
Kompozycje ogrodowe przygotowane przez TeakMeble to synonim harmonii, spokoju i piękna. Oryginalny design i przyjemny dla oka odcień teaku zachwycają nawet po wieloletnim okresie eksploatacji. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania do ogrodu, na werandę, patio. Zapraszamy do współpracy!

 

Przejdź do sklepu